Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

31 marca strajk w 178 szkołach w woj. lubelskim. Przeciwko reformie edukacji

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 11 marca 2017 r. o 08:09 Powrót do artykułu
Nawet zliczając żłobki, przedszkola, licea, technika oraz wyższe (tylko z nazwy) uczelnie w Chełmie niedoliczymy się 34 placówek. Goebbels, by się załamał, gdyby zobaczył jak nisko upadła sztuka propagandy. Nawet to lemingi potrafią zepsuć?! Co ciekawsze Liceum nr 6 strajkuje od września... takie mają tam zacięcie. Istnieje, bo musi, a nie ma ani jednego ucznia. Takie patologie istnieją w naszym szkolnictwie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ratusz warszawski wam te dane przekazał? To niedługo uslyszymy o stutysięcznej demonstracji w Rejowcu ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Też przeciwko szkodzeniu Polsce przez nieodpowiedzialne rządy pisu.
A to szkoła chyba nie jest miejscem na takie strajki? Zajmujemy się chyba tą reformą, tak? A na to już za późno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
gosc piszący, ze nauczyciele sa od nauczania a nie strajkowania nie zastanowił się, ze w czasie narzuconych siłą rekolekcji nauczyciele zamiast nauczać to łażą po kościołach z dziećmi. To jest skandal, a nie ten strajk. Przeciwnikom strajku pozostaje życzyć, zeby pis usrał wam tak życie, żebyście sami zaczęli myśleć o strajku. A znajac pis to może być bardzo szybko
Równie dobrze może nie brać udziału w rekolekcjach i uczyć przez ten czas, więc chyba nic nie ginie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikt nie strajkuje, wszyscy kochają PIS, tak jak wszyscy kochali PZPR. PIS za nas myśli, działa i jest dobrze. Kto dziś godzi się na rządy PISu ten za parę lat sam wyjdzie na ulice, bo gnom z Żoliborza urządzi wam tak Polskę, że was zaboli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Krytykują ci co nie mają pojęcia o pracy w szkole.
Nie trzeba akurat być pedagogiem, żeby oceniać pewne działania za "zbyt późne".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cały ten strajki jest tylko wywołany strachem o własny tyłek. Pamiętam jak chodziłam do szkoły (3 rocznik wprowadzenia gimnazjów), to wszyscy nauczyciele, zarówno w gimnazjum jak i w LO narzekali na reformę. Że jest niepotrzebna, że uczniowie tracą czas, że gonią z materiałem itp. A teraz co? gimnazja są cool?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałbym skontaktować się z osobą, która zaprasza do pracy w szkole. Moja żona germanistka z dwoma fakultetami nie mogła znaleźć zatrudnienia w tym szkolnym "kieracie", a i ja chętnie przyjmę na swe barki, te uciążliwe obowiązki. Tym bardziej, że moglem uczestniczyc w tym Eldorado, niestety tylko na czas zastępstwa :( Jakby co, to proszę podać adres tej szkoły, do której zapraszasz. Oto adres kontaktowy: fillip75@tlen.pl ps. Nigdy nie groź dziecku, że za karę dostanie cukierka, bo się o niego upomni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie nie strajkują tylko te szkoły gdzie dyrektorzy są z PIS-u.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem gdzie można o tym napisać więc piszę tutaj. Nie rozumiem jak można pozwolić na działania niemieckich portali typu WP czy Onet, które zakłamują rzeczywistość w Polsce. Nie da się tam napisać krytycznego komentarza na temat PO i spółki. Natomiast chamskie epitety pod kierunkiem rządu ukazują się na potęgę. Tak samo jest z polubieniami. 90 procent popiera niby PO. Poziom artykułów to jakieś dno. Kto tym steruje??? Na dodatek piszą potem artykuły na temat cenzury. Co za chamstwo i arogancja! Złodzieje sami nie zrobili nic dobrego przez tyle lat a teraz nie dają innym co kol wiek zrobić. Mam nadzieje że ktoś w końcu zrobi z tym porządek z tym sprzedawczykami. Stanowcze NIE!!! dla PO, KOD, WP, ONET i innego złodziejstwa. Wynocha do tych z którymi się kumacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A zauważyliście, że nikt nie przytacza i nie potrafi przytoczyć pozytywnych aspektow istnienia gimnazjow? A miało być tak pięknie i po chAmerykansku... autobusem do szkoły, podniesienie poziomu kształcenia (tzw. wyrównanie szans). A wyszła patologia. Niby o rok dłuższa nauka w podstawowce 6+3lata, a mniej umiejetności i logicznego myślenia. Najgorsze, że obcięto rok tam, gdzie czlowiek łaknie nauki, czyli licea profilowane i technika. Gimnazja były dobre, ale przed wojną, kiedy nasi dziadkowie kończyli naukę na czwartej klasie, bo tyle im do szczęścia było potrzebne. U naszych wschodnich sasiadow jest jeszcze bardziej ciekawie... Szkoła podstawowa 8 lat lub 10 ((jak po 8 latach nie zda egzaminu), a potem... Studia?! I maja ci Ukraincy wiedzę, by studiować w Polsce. Z takim w akademiku mieszkałem. Dzienne w Polsce, a zaoczne na Ukrainie? I zdawał na 5... tu i tam???! U nich zaoczne, to zjazd na 2 tyg. nauki co 3 m-ce ;) Gimnazja miałyby sens, gdyby były profilowane. Kto straci pracę? Dyrektorzy tylko stołki, administracja, woźne, no i kierowcy busów. Co samorzady najwiecej kosztuje? Czy nie najwyższy czas zadbać o nasze pieniadze? Inaczej nadal podatek drogowy zawarty w paliwie pójdzie na utrzymanie dodatkowych szkół (gimnazja), a nie na drogi. A ja już kolejny amortyzator wymienialem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieje że ktoś w końcu zrobi z tym porządek z tym sprzedawczykami. Stanowcze NIE!!! dla PO, KOD, WP, ONET i innego złodziejstwa. Wynocha do tych z którymi się kumacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikt nie da argumentów za istnieniem gimnazjów bo nauczyciele to jedna z nielicznych warstw która za PO dostała znacznego bonusa. Innych argumentów nie ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od onetu i wp... toż czlowieku Amerykę odkryłeś. To samo robi FB, dlatego dawno usunalem stamtąd swoj profil. Nie wiesz co robić? Jesz w McDonaldzie, jak ci nie smakuje udawane jedzenie, to tam leziesz? Zostaw im ten udawany świat. Zobacz jak trafią na portal, gdzie bez wyzwisk i chamskich odzywek nie potrafia sobie poradzić. Ich świat wali się. Przeczytaj tutejsze wpisy to zrozumiesz ;) Ja już dawno wykasowalem z listy TVN24... Obecnie masz wybór. Trzeba opuszczać komunistyczne portale, bo tam cenzura wiecznie żywa, chociaż "wulgaryzmy" jak najbardziej akceptują, bo to "ich" wolność słowa. No i ich elita świetnie tym językiem włada, nawet podciagając go do rangi sztuki i... "kultury"?! Chcesz wejść w gniazdo szerszeni, to zapraszam do "wirtualnemedia.pl". To ich portal, ale nie usuwają wpisów. Właściciel wie, że popularność platformy stanowia ludzie o różnych poglądach. Szczerze nawet nie wiedziałem, że onet jeszcze istnieje. WP, to wiem że tv wprowadziło, ale nie mam ich w pakiecie i nie tęsknię ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak wam Jarosław dokopie to sami wyjdziecie na ulice i będziecie protestować. Na kazdego przyjdzie czas, a póki co wypisujcie dalej te glupoty o niemieckich portalach typu wp. Idioci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Jak wam Jarosław dokopie to sami wyjdziecie na ulice i będziecie protestować. Na kazdego przyjdzie czas, a póki co wypisujcie dalej te glupoty o niemieckich portalach typu wp. Idioci
Właśnie - na ulice. Szkoła moim osobistym zdaniem nie jest miejscem na rozgrywanie przepychanek politycznych, tracą na tym dzieciaki, szczególnie te, które w tym roku mają egzamin gimnazjalny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bzdura ten niby "strajk" ma wymiar wyłącznie medialny bo w szkołach o nim nie słychac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od onetu i wp... toż człowieku Amerykę odkryłeś. To samo robi FB, dlatego dawno osunąłem stamtąd swój profil. Nie wiesz co robić? Jesz w McDonaldzie, jak ci nie smakuje udawane jedzenie, to tam leziesz? Zostaw im ten udawany świat. Zobacz jak trafią na portal, gdzie bez wyzwisk i chamskich odzywek nie potrafią sobie poradzić. Ich świat wali się. Przeczytaj tutejsze wpisy to zrozumiesz ;) Ja już dawno wykasowałem z listy TVN24... Obecnie masz wybór. Trzeba opuszczać komunistyczne portale, bo tam cenzura wiecznie żywa, chociaż "wulgaryzmy" jak najbardziej akceptują, bo to "ich" wolność słowa. No i ich elita świetnie tym językiem włada, nawet podciągając go do rangi sztuki i... "kultury"?! Chcesz wejść w gniazdo szerszeni, to zapraszam do "wirtualnemedia.pl". To ich portal, ale nie usuwają wpisów. Właściciel wie, że popularność platformy stanowią ludzie o różnych poglądach. Szczerze nawet nie wiedziałem, że onet jeszcze istnieje. WP, to wiem że tv wprowadziło, ale nie mam ich w pakiecie i nie tęsknię ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikt nie da argumentów za istnieniem gimnazjów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieje że ktoś w końcu zrobi z tym porządek z tym sprzedawczykami. Stanowcze NIE!!! dla PO, KOD, WP, ONET i innego złodziejstwa. Wynocha do tych z którymi się kumacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...